Культура

Культурна складова нашої діяльності полягає у сприянні розвитку культури, реалізації програм національно-культурного розвитку, сприянні доступу населення України та міжнародної спільноти до культурних цінностей та художньої творчості.

Популяризація високих моральних, естетичних цінностей, поширення у суспільстві високих стандартів взаємовідносин на різних рівнях.

27.05.2014

Творчий вечір матиме назву «Текст – поезія – зображення – простір. LEMBERG/LWOW/ЛЬВІВ: мистецьке середовище – тяглість і розриви» і відбуватиметься 29 травня о 20.30 просто неба – у сквері за костелом св. Антонія на вулиці Личаківській, 49а.

Як зазначили організатори, ідея творчого заходу - провести вечір читання поезії львівського літературного середовища першої половини ХХ століття в публічному просторі міста. Посеред скверу створять тогочасну атмосферу кімнати з елементами інтер’єру. Мета заходу – надати публічному простору нового значення і з допомогою метафори поєднати такі речі, як подорож, історія та мистецтво: «Намагатимемося створити діалог сьогодення з минулим, наповнюючи сквер текстами львів’ян, які залишили вагомий слід у літературі міжвоєнного Львова».

27.05.2014

31 травня та 1 червня в Україні відбудеться Другий Міжнародний музичний фестиваль "O-Fest 2014", повідомляє УНН.

Цьогоріч у фестивалі беруть участь провідні артисти, музиканти та диригенти більш ніж з 10-ти країн світу: Австрії, Болгарії, Грузії, Естонії, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, України, Хорватії та Японії. Хедлайнер – відома співачка та композитор Джамала.

Тема "О-FEST 2014": оперета та традиційна музика країн-учасниць фестивалю. Подія гармонійно поєднає класичний та "open-air" формат.


Центр суспільних інновацій
     
Актуально   |   Про Нас   |   Контакти   |   Галерея   |   Звіти   |   Проекти