Про Нас

 

Наша місія

 

ТВОРИМО СЕРЕДОВИЩЕ РОЗВИТКУ!

Центр суспільних інновацій був створений у 2013 році для розвитку соціального, економічного та суспільного потенціалу, через реалізацію навчальних, промоційних ініціатив, впровадження новітніх освітніх методик тощо.  Наша діяльність направлена на всебічний інноваційний розвиток суспільства, який реалізуємо здійснюючи діяльність в таких сферах як економіка, освіта та культура, наука, розвиток підприємництва, екологія та суспільство. Основою успішної діяльності є наш професіоналізм та особисті якості, які дозволяють працювати з людьми та для людей, поширювати високі стандарти управління проектами та створювати нові перспективи.

Ми маємо значний досвід у суспільно-економічній діяльності, реалізації різносторонніх проектів у співпраці з громадськістю, бізнесом, владою та партнерами з закордону. ЦСІ на сьогоднішній день є інституцією, яка об'єднує фахівців, кожен з яких є професіоналом у своїй сфері і здатен успішно реалізувати ідеї, які є першочерговими для вирішення.

Наша команда

Уляна Щурко

Експерт з питань освіти та культури
tulyanash@gmail.com


Освіта: магістр з міжнародних відносин (Львівська комерційна академія), кандидат економічних наук з 2009 р. (Національний інститут стратегічних досліджень при Президенті України) . Довгострокові міжнародні програми з питань освітньої політики та соціально-економічного розвитку країн центральної та східної Європи: HESP OSI (2005-2009 рр.), (2012-2014 рр.). Досвід управлінської роботи - 17 років. Місце роботи: Львівська національна академія мистецтв. Досвід роботи в громадських організаціях: Товариство Українських Студентів-католиків «Обнова» (з 1996 р.), Інститут міжнародних економічних досліджень (з 2005 р.).

Спеціалізується у питаннях релігійних чинників соціально-економічного розвитку, управління неприбутковими організаціями, міжнародної співпраці в освітній сфері.

Ulyana Shchurko

 Олеся Дацко 

Експерт з питань розвитку творчих індустрій, формування культурної політики держави, гуманітарних чинників економічної безпеки, розвитку місцевого самоврядування

Доцент кафедри менеджменту мистецтв Львівської національної академії мистецтв, докторант Національного інституту стратегічних досліджень

Освіта: У 2000 р. закінчила Львівську комерційну академію, кваліфікація «товарознавець-комерсант». Кандидат економічних наук з 2011 року (тема дисертації: «Організаційно-економічне забезпечення формування міжрегіональних кластерів народних текстильних промислів»; кандидат технічних наук з 2012 р. (тема дисертації: «Використання натуральних барвників для розширення асортименту і підвищення якості текстильних матеріалів»). З 2012 р. докторант Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України. Член спеціалізованої вченої ради і захисту кандидатських дисертацій К 35.840.02 (Львівська комерційна академія ) з вересня 2013 р. Понад 100 наукових та навчально-методичних праць.

Член робочої групи з розробки Стратегії розвитку культури м.Львова, а також Науково-технічної ради при Львівські ОДА з розробки Програми інформатизації Львівської області на 2014-2016 рр.;

Викладає на кафедрі менеджменту мистецтва Львівської національної академії мистецтв з 2004 р.

Нагороджена грамотами Львівської Обласної ради за вагомий внесок у розвиток мистецької освіти регіону, грамотою Західного наукового центру НАН України за вагомий внесок у розвиток науки і освіти України. Спеціалізується на питаннях розвитку творчих індустрій, гуманітарних чинниках економічної безпеки, формування культурної політики держави.

Олександра Мокій

Експерт з питань освіти та екології sasha.a.m@gmail.com

Освіта: магістр з міжнародних відносин (Львівська комерційна академія), кандидат економічних наук (Національний інститут стратегічних досліджень при Президенті України). Довгострокові програми стажування з питань інноваційної політики та технологічного розвитку країн центральної та східної Європи: Warsaw University (2005 р.), Wroclaw University (2008-2009 рр.). Досвід управлінської роботи - 10 років. Місце роботи: Львівський інститут менеджменту. Досвід управлінської роботи в громадських організаціях: заступник директора Львівської міської громадської організації «Інститут міжнародних економічних досліджень» (2004-2011 рр.).

Спеціалізується у питаннях інноваційного розвитку, стратегічного управління, трансферу технологій, екологічної складової технолонічного прогресу, організаційного розвитку, адміністративного та інноваційного менеджменту.

Oleksandra Mokiy

Ганна Антонюк

Експерт з питань продовольчої безпеки, розвитку сільських територій, екологічної складової сільського господарства, формування агропродовольчих кластерів та підтримки кластерних ініціатив

к. е. н., старший викладач кафедри міжнародної економіки та менеджменту ЗЕД Львівського національного аграрного університету

Освіта: магістр з міжнародних економічних відносин (Львівська комерційна академія), кандидат економічних наук (Львівський національний аграрний університет). Учасник програми педагогічного обміну Faculty Exchange Program (липень-грудень 2010 р.). В рамках цієї програми проходила стажування у сфері агробізнесу, продовольчої безпеки та розвитку сільських територій у Департаменті економіки сільського господарства та соціології сільських територій Університету Штату Пенсильванія, США.

Експерт з питань продовольчої безпеки, розвитку сільських територій, екологічної складової сільського господарства, формування агропродовольчих кластерів та підтримки кластерних ініціатив.

Hanna Antonyuk

Марія Флейчук

Експерт з протидія тінізації економіки та корупції, економічної безпеки держави, світового господарства і  міжнародних  економічних відносин


fleychukm@gmail.com

 

Освіта: економіст-міжнародник  (Львівська  комерційна  академія, м. Львів), кандидат економічних  наук (Українська академія зовнішньої торгівлі, м.Київ), доктор  економічних наук (Національний  інститут стратегічних досліджень, м.Київ).                                                     

Місце праці: Львівська комерційна академія, посада - професор кафедри міжнародних економічних відносин.                                        

Досвід роботи у  дослідницьких інституціях: головний  науковий співробітник Регіонального філіалу національного інституту стратегічних досліджень  у м. Львові, тренер  в межах Програм підтримки вищої освіти (Higher Education Support Program, HESP, м. Будапешт, Угорщина).                                                         

Досвід роботи  у  громадських організаціях: експерт Львівської міської громадської організації «Інститут міжнародних економічних досліджень», співзасновник Благодійного фонду „Ми – єдина родина”.

Коло наукових інтересів: протидія тінізації економіки та корупції, економічна безпека держави, світове господарство і  міжнародні  економічні відносини.


Іван Щурко

Експерт з питань урбаністики, охорони культурної спадщини

ivansh1711@gmail.com   
Ольга Матійчук

  Експерт з питань освіти та соціально-економічного розвитку

  omatiychuk@gmail.com

 Resume_Olha_Matiychuk_Engl.pdf

 

 

 

 

 


Громадській організації "Центр суспільних інновацій" виповнилося 2 роки. Ми стали "повнолітніми" в середовищі громадського руху. Багато чого вдалося зробити за цей короткий проміжок часу і ми щиро вдячні усім, хто нас підтримує і разом з нами хоче змінити життя свого міста і країни на краще. Сподіваємося на подльшу співпрацю і підтримку наших ініціатив і проектів.

 

    Центр суспільних інновацій
         
    Актуально   |   Про Нас   |   Контакти   |   Галерея   |   Звіти   |   Проекти